• امروز : شنبه - ۱۲ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 1 April - 2023

اخبار ویژه

پاسخ به مطالبات شهروندان به صورت حضور در معابر و کوچه های خاکی شهر دیدار نوروزی شهردار به اتفاق رئیس شورای اسلامی و معاونت شهرداری قیر با امام جمعه معززشهرستان قیروکارزین کتاب *نماز مفتاح الجنه* به تیراژ۳۵۰جلد جهت تشویق جوانان و آشنایی با فرهنگ نماز از زیر چاپ بیرون آمد. تلاش پرسنل خدوم شهرداری قیر در سال ۱۴۰۲ جهت بهبود بیش از پیش محیط شهری بازدید شبانه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرقیر از پایگاه نوروزی هلال احمر و اماکن تفریحی شهر# پارک آزادی # پارک حاشیه ای آدینه # تفرجگاه سرآسیاب #در راستای بررسی مسائل و مشکلات بازدید فرماندار شهرستان قیروکارزین به همراه شهردار قیر از پایگاه نوروزی هلال احمر مستقر در سه راهی قیر ، خنج ، جهرم مسابقه عکاسی نوروزی و🎥 فیلم کوتاه شهردار ،رئیس واعضای شورای اسلامی شهرقیر با صدور پیامی حلول ماه مبارک رمضان را به تمامی مسلمانان جهان تبریک گفتند تکمیل نصب پایه های روشنایی ضلع شمالی و جنوبی پیاده راه بلوار شهید سلیمانی # ورودی شهر# حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت الهی مبارک فعالیتهای بنیانی و کمک‌های مردمی باید متوجه رفع مشکلات اقتصادی باشد به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قیر؛ شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قیر با صدور پيامی مشترک فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۲ را تبريک گفتند پیشاپیش فرا رسیدن سال ۱۴۰۲ و همچنین ماه مبارک رمضان گرامی باد دیدار نوروزی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرقیر با مجموعه كاركنان و کارگران خدوم شهرداری # کارگران تلاشگر فضای سبز و خدمات شهری# بازدید فرماندار شهرستان قیروکارزین با همراهی شهردار و رئیس شورای اسلامی شهرقیر از تعدادی مدارس اسکان نوروزی در شهر قیر

0
خانه دسته‌بندی نشده
سرپرست شهرداری حاجی آباد:

وظیفه اصلی مدیریت شهری رضایتمندی آحاد شهروندان است

  • کد خبر : 9281
  • 11 شهریور 1401 - 17:51
وظیفه اصلی مدیریت شهری رضایتمندی آحاد شهروندان است
حاجی آباد-سرپرست شهرداری حاجی آباد تاکید کرد: وظیفه مسئولان شهرداری، ایجاد رضایتمندی آحاد مردم شهر است.

علیرضا عبدلی اظهار داشت ایجاد شرایط رضایتمندی آحاد شهروندان یکی از وظایف اصلی و ذاتی مدیریت شهری در شهرداری هاست.

وی افزود: شهرداری از جمله سازمانهایی است که شهروندان تا همیشه و بصورت مداوم با آن ارتباط دارد.

سرپرست شهردادی حاجی آباد با بیان این موضوع که عملکرد شهرداری‌ها تأثیر مستقیم بر روند زندگی شهروندان دارد، تاکید کرد: هر اقدام‌شهرداری ارتباط مستقیم به مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مردم دارد که در صورت قصور و کم کاری مسئولین و کارکنان شهرداری نارضایتی مردم را به دنبال خواهد داشت‌.

وی افزود: شهرداری از جمله سازمانهایی است که شهروندان تا همیشه و بصورت مداوم با آن ارتباط دارد.

سرپرست شهردادی حاجی آباد با بیان این موضوع که عملکرد شهرداری‌ها تأثیر مستقیم بر روند زندگی شهروندان دارد، تاکید کرد: هر اقدام‌شهرداری ارتباط مستقیم به مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مردم دارد که در صورت قصور و کم کاری مسئولین و کارکنان شهرداری نارضایتی مردم را به دنبال خواهد داشت‌.

عبدلی با اشاره به تغییرات مدیریتی در شهرداری حاجی آباد بیان داشت: شهرداری حاجی آباد در این برهه زمانی در سایه هماهنگی کامل با اعضای شورای شهر تلاش دارد تا در پیشبرد اهداف مدیریت شهری و در نهایت برای جلب رضایتمندی شهروندان قدم بردارد.

وظیفه اصلی مدیریت شهری رضایتمندی آحاد شهروندان است

وی با تاکید به بودجه مصوب بیش از ۱۹ میلیاردی این شهرداری در سال ۱۴۰۱ اعلام کرد: با این مبلغ اعتباری شهرداری در نظر

دارد تا پروژه‌های نیمه تمام عمرانی شهر را تکمیل و دیگر پروژه عمرانی در دست احداث را به سامان برساند.

سرپرست شهردادی حاجی آباد با ذکر این نکته که در بخش تکمیل پروژه‌های نیمه تمام چند پروژه در دست اقدام دارد، یادآور شد: از سنوات گذشته تا به حال چند پروژه در دست اقدام به جا مانده و هر یک از شهرداران گذشته با وجود زحمات زیادی که برای سامان بخشی آن انجام داده‌اند، اما هنوز ناتمام مانده است.

عبدلی به یکی از پروژه‌های عمرانی شهر حاجی آباد که مطالبه‌ای ۳۰ ساله است، اشاره و بیان داشت: این پروژه هم اکنون در مرحله زیر سازی است.

وی از اجرای تک لبه و تکمیل زیر سازی باند اول این پروژه تا پایان سال جاری خبر داد و اظهار کرد: با تکمیل تک لبه، زیر سازی و آسفالت این محور باند اول خیابان شهدا تا حرم مطهر امامزادگان شاه فرج الله و شاه حبیب الله ادامه پیدا می‌کند.

وظیفه اصلی مدیریت شهری رضایتمندی آحاد شهروندان است

تکمیل پروژه زیر سازی خیابان بسیج که یکی از پروژه‌های مهم این شهر به لحاظ کم کردن بار ترافیکی است، از دغدغه‌های اصلی مدیریت شهری حاجی آباد است، پروژه‌ای که با به سرانجام رسیدنش از ترافیک سنگین خیابان اصلی شهر حاج آباد کاسته و از بروز تصادفات تا حد زیادی جلوگیری می‌کند.

در همین رابطه نیز سرپرست شهرداری حاجی آباد ابراز کرد: در این بخش نیز شهرداری قسمت انتهایی خیابان بسیج که منتهی به خیابان سپاه است را در دست اقدام دارد که با توافق مالکان در مسیر جهت بازگشایی، بخشی از خیابان بسیج و همچنین تعریض پل جهاد با خرید ۳ عدد لوله بتنی و تعریض پل، امید می‌رود هر چه سریع‌تر این خیابان زیر سازی و آسفالت شود.

عبدلی به پروژه‌های عمرانی در دست اجرای این شهرداری نیز اشاره کرد و گفت: عملیات لوله کشی گاز داخلی کارخانه آسفالت شهرداری با اعتباری افزون بر ۲۶۵ میلیون‌ریال در حال اجراست.

وظیفه اصلی مدیریت شهری رضایتمندی آحاد شهروندان است

او ادامه داد: این پروژه از ابتدای کار لوله گذاری تا اتمام عملیات گاز رسانی حدود یک میلیارد تومان هزینه در بر داشته است که جا دارد از همکاری خوب اداره گاز شهرستان زرین دشت تقدیر شود.

سرپرست شهرداری حاجی آباد همچنین از زیر سازی و آسفالت خیابان پرستار نیز خبر داد و گفت: این پروژه که در دهه فجر سال گذشته کلنگ زنی شده بود هم اکنون در مرحله مخلوط ریزی، زیر سازی با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی در حال انجام است‌.

عبدلی خاطرنشان کرد: آسفالت خیابان پرستار تا پایان سال جاری انجام شود.

او برنامه‌های در دست اقدام شهرداری حاجی آباد برای سال جاری را آغاز پروژه بزرگ‌کمربندی سردار شهید سلیمانی، توسعه پارک زیتون، بازگشایی و زیر سازی خیابان شهید طهماسبی واقع در شهرک الزهرا و دیگر پروژه‌هایی که در بودجه مصوب شهرداری برای آنها اعتبار در نظر گرفته، عنوان کرد.

سرپرست شهرداری حاجی آباد بر لزوم زیبا سازی منظر شهری تاکید کرد و افزود: حفظ و نگهداری پارک‌ها و بوستانها و فضای سبز موجود در دستور کار شهرداری است.

وظیفه اصلی مدیریت شهری رضایتمندی آحاد شهروندان است

عبدلی از ایجاد فضای سبز جدید، نصب المان‌های متناسب با فرهنگ عمومی مردم، و مبلمان شهری با در نظر گرفتن توسعه متوازن در تمام نقاط مختلف شهر در حال اجرا است.

به گفته وی بهسازی پارک حاشیه‌ای خلیج فارس، بهسازی پارک امامزاده، ایجاد شهربازی با امکانات جدید با انعقاد قرارداد با بخش خصوصی در محل پارک زیتون، از اقدامات شهرداری حاجی آباد در سالی که گذشت، است.

انعقاد قرارداد خدمات شهری و فضای سبز با پیمانکار بخش خصوصی برای سامان بخشی به خدمات شهری (جمع آوری زباله) و همچنین بهبود منظر شهری، فضای سبز و بوستانهای شهر از دیگر برنامه‌های در دست اقدام‌شهرداری حاجی آباد است.

سرپرست شهرداری حاجی آباد در خاتمه از در دست اقدام‌بودن فاز اول پارک‌شهدای گمنام و همچنین پارک‌حاشیه ای بخش جنوبی شهرک بسیجیان این شهر خبر داد و گفت: این دو پروژه تا کمتر از سه ماه دیگر به اتمام می‌رسد.

شهر حاجی آباد مرکز شهرستان زرین دشت حدود ۲۵ هزار نفر جمعیت دارد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

 

به این خبر چه امتیازی می دهید؟

امتیاز خود را با کلیک بر روی ستاره ها ثبت نمایید.

میانگین امتیازات ۰ / ۵٫ تعداد امتیازات ۰

اولین نفری باشید که به این خبر امتیاز می دهید!

لینک کوتاه : https://fars-shahrdari.ir/?p=9281

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.